DOROST FKM - MALEŠOV 1:4(0:0)

15.10.2013 12:48

DOROST  FKM - SK Malešov  1:4 ( 0:0 )  Branky: 65.min. Martin F. 1:0 a v 70.min.neproměnil 100% gólovku -- 67.min.Kepka 1:1, 69.min.Baroch 1:2,  77.min.Kepka 1:3,  83.min.Lodr 1:4. Sestava- hodnocení: Marek D. 10 !!! - Ivan D. 6  Dan D. 9   Martin Š. 8   Dominik S. 8,5 -  Jan R. 8  Martin F.  8  Tadeáš B. 7 - Jakub S.  6.

Ke svému prvnímu zápasu po dvou a půl letitém půstu, nastoupili dorostenci proti kvalitnímu soupeři hrající přebor okresu(doposud v soutěži neprohrál).Přestože byl náš celek pod neustálým tlakem, podal solidní a statečný výkon, dokonce v 65.minutě se ujal vedení 1:0.Poté hosté přidali a nám ubývalo sil, což Malešov dokázal využít a otočil výsledek zápasu ve svůj prospěch. Fotbal je kolektivní sport a ten se hraje v jedenácti. Vzhledem k tomu, že někteří hráči dali před tímto utkáním přednost svým osobním zájmům, vyběhli naši kluci na trávník pouze s devíti hráči. Tentokrát můžeme zvlášť poděkovat našemu brankáři. Výborný manažerský tah kouče, že ho dokázal sehnat. Marek opora mezi tyčemi, léty nadřené zkušenosti začíná prodávat.Vypíchnu pár momentů dokazující jeho kvalitu."Je slyšet, suprová organizace, kvalitní založení hry (rukou na půlicí čáru), kvalitní hra nohama, s jistotou likvidoval vysoké míče, nevybavím si žádnou chybu".Dále zhodnotím hráče, kterým se dařilo. Dan D. - bojoval, makal, měl téměř všechno a ještě přitom stačil podporovat naše útočné snažení. Svým výkonem převýšil řadu hráčů. Dominik S.- první poločas hodně dřel, mužstvu svým výkonem velmi pomohl, jen tak dál. Martin F. - nezklamal s výkonem a to i ve středu zálohy. Chtěl bych vzkázat hráčům aby nad sebou nelámali hůl a vydrželi. Většina znich jsou to velmi talentovaní fotbalisti, technicky a herně nadaní a jejich dočasný fyzický handicap časem pomine.               Kluci vydržet !!!