OP starší žáci

27.10.2014 08:52

Výsledek z 26.10.2014  FKM - Slavoj Vrdy 0:5 (0:0)  Branky: 56.,66.,70., Stibůrek(hráč FK Čáslav), 64.,Zdeněk(hráč FK Čáslav), 68. Lengey.

Sestava-hodnocení: Matěj Hampl 5 - Kuba F. 6  Martin F. 7 Denča M. 10  Adam D. 9 - Kristýna Kubíková 8  Adam L. 7, Tomáš H. 6  Antonín Z. 6 - Šimon T. 7  Nikola Holubková 7. Střídali: Filip M. 5  Karolína Horáková 6 Jaroslav Rezek 6.

Utkání bylo v prvním poločase vyrovnané, ke skórování měli blíže naši hráči  a to především dvakrát Šimon T. a dvakrát Nikola H.. Až 14.minut před koncem z rychlého protiútoku hosté poprvé skórovali.Dokud jsme měli síly, tak jsme bojovali a drželi bezbrankovou remízu. Toto utkání lze hodnotit vzhledem k samotnému vývoji i přes prohru v celku pozitivně. 6 hráčů hrálo poprvé na celé hřiště.