Poslední zápas N.Dvory - FKM

20.06.2013 16:11

Nové Dvory - FKM MŽ 2:5 ( 1:3 ) Soupeře jsme na podzim porazili desetigólovým rozdílem a kluci si mysleli, že to pujde samo.Skoré otevřeli domácí, přes spoustu šancí se do přestávky prosazujeme jen třikrát.Průběh druhé půle je stejný jako první poločas, opět domácí zahajují skoré. Díky dvěma gólům v závěru soupeře porážíme 5:2. U všech branek byla trojice Ríša, Tomáš a Šimon. Branky - asistence.1:0 N.Dvory, 1:1 Ríša (Tomáš), 1:2 Šimon (Ríša roh.kop), 1:3 Tomáš (Šimon),  2:3 N.Dvory, 2:4 Ríša tr.kop (faulován Tomáš), 2:5 Šimon (Tomáš).

Sestava - hodnocení:  Martin F.  8 - Adam D. 8+,    Kryštof  7,  Kuba F. 8 - Ríša N. 8 - Tomáš H. 8,  Šimon T. 9.Opět hráno v 7 hráčích Denča přítomna, ale nehrála pro vysoké teploty.   j.s.