PŘÍPRAVKA

22.08.2014 13:23

SKM Posázaví - FK Kolín  9:29  (5:8, 3:10, 1:11) Branky: Filip Mejstřík 5, David Vyhnánek 3, Káťa Strouhalová.

Sestava: Míša Strouhal (I.třetina) Filip Mejstřík ( II. a III. třetina) - Káťa Strouhalová (C), Týna Mejstříková, David Vyhnánek, Fili Mejstřík od 2.třetiny Míša Strouhal.

V pátek 22.8. se od 9,30 hodin odehrálo první přátelské utkání přípravky.Soupeřem nám byl kvalitní tým z Kolína. Zápas se hrál na 3 x 20 minut, zatížení tedy bylo pro naše hráče značné, vyrovnali se s ním ovšem skvěle. Naše sestava byla oslabena o zkušeného hráče Kubu Filípka.První třetina skončila vítězstvím mladých Kolíňáků v poměru 8:5, když všechny naše branky zaznamenal aktivní Filip Mejstřík. Ten se druhou třetinu přesunul do brány, čímž jsme ztratili jeho přehled při zakončení.Konečný výsledek není důležitý. Po dlouhé době jsme opět měli možnost vidět naše nejmenší naděje při hře a myslím, že odvedli solidní výkon.