Výsledek z 28.10

29.10.2014 19:06

OP starší žáci- předehrávka 12. kola: FKM - Sokol Suchdol 2:1 (1:0) Branky:24.a 68. Vostárek  (1x tr.kop a 1x pok.kop)(faulováni Péťa V. a Nikola H.)  - 43. D.Tůma.Sestava - hodnocení: Matěj Hampl  6 - Kuba F. 8  Martin F. 8  Denča M. 9  Adam D. 8 - Karolína Horáková 7  Péťa V. 10 Nikola Holubková 9  Kristýna Kubíková 8 - Šimon T. 7 Martin Š. 6  Střídali Jaroslav Rezek 6  Filip Mejstřík 6. Trenér Martin Novák (Ostředek).

Odehráli jsme velmi slušné utkání, ve kterém jsme se soupeřem z horní poloviny tabulky drželi větší část zápasu krok. Mimo prvních 10.minut  druhého poločasu, kdy jsme i inkasovali. Celkové nasazení v utkání bylo enormní a jsem rád, že ostředečtí už zvládnou velké hřiště (zatím mimo Martina Š, hrál poprvé) a hlavně ukázali srdce bojovníků. Celý tým dřel, jsem spokojený s přístupem i nasazením a hlavně bojovností. Ještě jednou pochvala všem za "ligový" výkon.  j.s.