PŘÍPRAVKA

05.10.2013 20:21

SK mládeže Posázaví – Jiskra Zruč nad Sázavou 4:8 (0:5)

Branky: Peterka 3, Mejstřík 1 - Filip 3, Rezek 2, Adrián 2, Adam 1. Rozhodčí: Jaroslav Sadílek – domácí laik.

Přípravka Jiskry odehrála po desetiminutové přestávce druhé utkání s domácím SK mládeže Posázaví. Pustili se do svého soupeře s velkou vervou, do první šance se dostal Tomáš Adrián, poté Lukáš Rezek, vzápětí Jiří Filip. Branku nakonec po další příležitosti vsítil Tomáš Adrián – 0:1. Zanedlouho skóroval Jiří Filip po příhře brankáře Josefa Jelínka – 0:2. Do šance se dostali i domácí Peterka, gólman Jelínek se překvapit nenechal. V 7. minutě se dostal před brankáře Posázaví Lukáš Rezek, gólman Strouhal jeho střelu vyrazil, ale před Adama Adama, který míč poslal do sítě – 0:3. Poté nastřelili domácí Peterkou břevno, Filípkem tyčku. Nedáš – dostaneš. Jiří Filip zatáhl míč po levé straně, přihrál před branku Tomáši Adriánovi – 0:4. Ve 14. minutě využil Jiří Filip chyby domácích obránců a pohotově zavěsil – 0:5.

V 16. minutě, ihned po výjezdu ze středového kruhu, se prosadil domácí Adam Peterka – 1:5, v další minutě zacílil opět Peterka – 2:5. V 19. minutě trefil Jiří Filip tyčku, vše napravil ve 21. minutě po dlouhém autu Ladislava Dolejše, kdy se zapsal potřetí do listiny střelců střelou z otočky – 2:6. Poté se vyznamenal brankář Josef Jelínek po střele Peterky, vzápětí po tvrdé jeho střele kapituloval – 3:6. Ve 24. minutě vhazoval aut Jindřich Lebeda, našel volného Lukáše Rezka, který pohotově ,,z první“ trefil horní růžek branky gólmana Strouhala – 3:7. O minutu později zlikvidoval brankář Josef Jelínek šanci Peterky. Ve 27. minutě vhazovali aut domácí, střelecky se prosadil Mejstřík – 4:7. Poslední, osmá, branka padla po akci Jiřího Filipa, kterou dokončil Lukáš Rezek – 4:8.

Průběh utkání: 0:5, 2:5, 2:6, 3:6, 3:7, 4:7, 4:8 – hrálo se 2 x 15 minut

Sestava Jiskry: Jelínek (04) – Lebeda (05), Váňa (04), Adrián (04), Rozehnal (04), Filip (06), Ečer (04), Rezek (05), Dolejš (03), Růžička (04), Adam (06). Trenéři: Jiří Filip, Libor Nácovský.

Sestava Posázaví: Strouhal (04) – Vyhnánek (06), Vyhnánková (03), Korynt (04), Peterka (03), Filípek (03), Struhalová (04), Mejstřík (04), Mejstříková (06).

Další utkání:

SK mládeže Posázaví – Vrdy 8:11 Naše branky Adam Peterka 6x, Jakub Filípek 2x. Domácí prohra nás všechny zamrzela, ale je třeba přiznat, že soupeř zaslouženě vyhrál