Informace o nás

Náš Sportovní klub mládeže Posázaví vznikl v roce 2012.Vznikl především z iniciativy rodičů a funkcionářů pana Jaroslava Sadílka, Ing.Jaroslava Havrdy a Mgr.Zděnky Novákové jako reakce na ochabující zájem o mládežnickou kopanou v bývalém klubu TJ Rataje n.S. a její postupně klesající úroveň. S cílem, zastavit tento pokles úroveň ratajského mládežnického fotbalu a zahájení přípravy sportovní mládeže již od věku 4-5-ti let. Pozvednout úroveň ratajského mládežnického fotbalu a zařadit se opět mezi přední mládežnické kluby v OFS Kutná Hora. SKM (FKM) Posázaví je dobrovolné občanské sdružení a jedná se o nástupnický fotbalový oddíl mládeže, který byl dříve pod hlavičkou TJ Rataje n.S.

 

 

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.